Jinde přidáno

4. 8. – Hlod 62

21. 4. (!) – Hlod 61

11. 4. – Hlod 60

24. 3. – Hlod 59

14. 3. – Hlod 58

Premiéry v hledáčku

Kingsman: Zlatý kruh

v kinech od 21. 9.

Seriálové tipy
Kontakt & FB

David Koranda

Jumpstar @ seznam.cz

——-

Facebook-logo-PSD

TOPlist

→ HLOD 2

Photo by Joli Matin, Flickr, CC BY-NC-SA 2.0

HLOD 1 – 3. 3. 2015 – Vlasy! Skoro mi přijde, jako by teď půlka Hollywoodu řešila jen samé účesy a vlasy! A nepíše o nich jen bulvár, od kterého by se důraz na takhle duchaprázdné téma dal očekávat, ale často i uznávané zdroje informací. „Duchaprázdné téma“ píšu proto, že dole zmíněné články se nijak nezaměřují na úctyhodnou práci kadeřníků a stylistů (kteří nikde nejsou ani jednou zmíněni jménem), ale prostě jen poukazují na to, že má někdo nějaký nový účes. Není to skvělé? To se musí křičet ze střech! O tom přece musí vědět celý svět!

Hollywood Reporter například „informoval“ o tom, že si Jared Leto kvůli roli Jokera v nadcházejícím filmu Suicide Squad ostříhal své dlouhé lokny. BuzzFeed zase „psal“ o tom, že se postava Claire Underwood ve třetí sezóně seriálu House of Cards na pár dílů obarvila na brunetu. A přítomnost krátkého účesu Shailene Woodley v prvním traileru k Rezistenci vyvolal takové pozdvižení, že museli tvůrci v traileru druhém uvést scénu jejího stříhání.

Podobný humbuk tu nebyl od doby, co šla pod nůžky Jennifer Lawrence, a musím říct, že mi tahle doba a tyhle články opravdu nechyběly… Bylo by fajn, kdyby se Hollywood i diváci přestali soustředit na to, co má kdo na hlavě, a začali spíše řešit, co mají lidé v ní.

———————

———————

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat