Jinde přidáno

4. 8. – Hlod 62

21. 4. (!) – Hlod 61

11. 4. – Hlod 60

24. 3. – Hlod 59

14. 3. – Hlod 58

Premiéry v hledáčku

Kingsman: Zlatý kruh

v kinech od 21. 9.

Seriálové tipy
Kontakt & FB

David Koranda

Jumpstar @ seznam.cz

——-

Facebook-logo-PSD

TOPlist

HLOD 38 ← → HLOD 40

HLOD 39 – 5. 7. 2016 – Nedávno jsem si na Endoře, poskytovateli jumpspaceovského webhostingu, projížděl obecné statistiky o stránkách a návštěvnících, abych zjistil, jestli se někde třeba něco neděje, a narazil jsem na tuhle tabulku. Na JS je vlevo nahoře okénko „Hledej na stránkách“, a když do něj něco napíšete, tak se vám nejenom zobrazí výsledky vyhledávání z celých stránek, nápomocná Endora si zároveň zadané výrazy  zapamatuje, aby pak mohla webmasterovi podat zprávu o tom, co návštěvníky zajímá a trápí. No, tak se na ty vyhledávané výrazy z minulého měsíce pojďme společně podívat. Třeba tím někomu pomůžem:

– „američtí herci“ a „slavní američtí herci“, huh, tenhle typ informací na Jumpspaceu moc nenajdete. To jediné, co alespoň vzdáleně připomíná seznam amerických herců, jsou Hlavičky z hlavičky, ale i tam jich je pomálu.

– „irští herci“ – tady už můžu pomoct trochu více, protože seznam několika desítek irských herců a hereček vyšel jako část cestopisu po Irsku.

Screenshot from www.endora.cz

– „filmy s gay tematikou“, některé zmiňuji ve velkém článku o hollywoodské homofobii, k jednomu jsem dokonce dělal vlastní titulky (Modlitby za Bobbyho, titulky najdete ZDE) a jinak…? Philadelphia, Zkrocená hora, Wilde, The Hours, Bohové a monstra, Single Man nebo třeba Milk jsou základ, ale všechny končí smrtí a neštěstím. Člověk vidí takový film jeden, a má dost. Tak zkuste Free Fall, Shelter, Beginners, Gayby, Děcka jsou v pohodě, Carol, Ptačí klec, Domů na svátky, Any Day Now, Boys, Weekend, seriály Will & Grace a Queer as Folk nebo něco z tohoto seznamu.

– „proč se nesmí s čerstvým tetováním na sluníčko“, protože by vybledlo. Více ve článku o tetování.

– „sledovanost seriálů“, zajímavé téma, odkaz na článek je TADY

– „američtí herci a jejich český dabing“ a „hugh jackman kdo ho dabuje“, o dabingu jsme si na JS ještě nepovídali, ale s tím Jackmanem vám pomůžu. Většinou ho dabuje Zdeněk Mahdal. Kromě něj jste ale mohli slyšet i řadu dalších herců.

– „neobvyklá jména dětí herců“, nevybavuji si, jestli jsme se o tomto tématu někdy bavili, ale ano, stejně jako všichni ostatní lidé, i herci občas dávají svým dětem neobvyklá jména. Jen ti herci jsou více vidět. Pokud byste někdo chtěl pár seznamů, jeden je tady a druhý třeba tady.

– „hra o trůny díl 11“, odkaz na úmrtí v 5. řadě je ZDE a pasáž Hanky Richterové o knižním překladu Písně ledu a ohně je hned za tím

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat